21/08/2019

חודש לאחר עסקת המיזוג עם חברת הייעוץ המובילה "רותם אסטרטגיה", אנו שמחים להציג את נבחרת הייעוץ האסטרטגי החדשה של פירמת KPMG סומך חייקין – מחלקת Strategy and Change, המציעה ליווי של מנכ"לים ובעלי חברות ציבוריות ופרטיות, בעולמות הייעוץ האסטרטגי וביצוע תהליכי טרנספורמציה והתחדשות.

חברת רותם אסטרטגיה בהובלתו של ד"ר זאב רותם מביאה איתה כ-20 שנות ניסיון בפעילות בישראל, ומיצבה את עצמה כאחת מהמובילות בארץ בתחום הייעוץ האסטרטגי והארגוני, תוך ליווי חברות עסקיות גדולות, גופים ציבוריים ומשרדי ממשלה. במסגרת מחלקת Strategy and Change החדשה מלווים יועצי האסטרטגיה את דרגי הניהול הבכירים ביותר בחברות במטרה לחזות, לפתח וליישם אסטרטגיות עסקיות ודינמיות המניבות רווחיות גם בתנאים של אי שקט. באמצעות מתודולוגיה קניינית, אנשי המקצוע המנוסים שלנו מחברים עיצוב מודל עסקי עם יישום מודל תפעולי ואסטרטגיית חתירה לעסקה. 

אז מה הסיפור שלנו?
המתודולוגיה שפיתחנו מתחילה בסיוע לחברות בביטוי חזונן העסקי, היעדים הפיננסיים והביצועים שלהן, תוך התחשבות בהזדמנויות הצמיחה שלהן, בצרכי עלות/תועלת, ברווחיות, בשיעורי החזר ההשקעה, ובמידות הסיכון הרצויות. מנקודת התחלה זו, אנו קובעים כיצד המודל העסקי הנוכחי שלהן, הליבה העסקית של תהליכים והמודלים התפעוליים צריכים להתפתח על מנת לעמוד ביעדים שהוצבו.

במסגרת השירותים של המחלקה ניתן למנות בניית אסטרטגיה עסקית של חברה, פיתוח מדיניות, ביצוע מחקר ואנליזה כלכלית, בניית תכניות יישום, היערכות ארגונית, פיתוח תכניות עבודה ומעקב ובקרת אסטרטגיה. 

נבחרת היועצים של מחלקת Strategy and Change מנוהלת ע"י ד"ר זאב רותם. זאב משמש כראש מחלקת S&C והוא בעל ניסיון רב בגיבוש ויישום אסטרטגיה ובניתוח כלכלי, הובלת פרוייקטים בחברות וארגונים, במגוון רחב של ענפים, בחברות עסקיות, במגזר הציבורי ומשרדי ממשלה.לצידו של זאב שישה שותפים בעלי התמחויות בעולמות ומגזרי פעילות שונים, וניסיון בליווי חברות ממשלתיות, פרטיות וציבוריות:

הילל שוסטר – שותף ותיק ב-KPMG ובעל ניסיון עשיר מאוד בעולם הייעוץ העסקי ונחשב כאחד ממובילי תחום המיזוגים והרכישות בישראל ובעל מומחיות בעסקאות פיננסיות, ייעוץ אסטרטגי, עסקי וניהולי מגזר הפרטי והציבורי וניסיון עשיר בעבודה מול חברות רבות במשק הישראלי. הוא בעל ניסיון עשיר מאד בעולם הייעוץ העסקי ונחשב כאחד ממובילי תחום המיזוגים ורכישות בישראל ומומחה בעסקאות פיננסיות.

דודי דמבינסקי – בעל 14 שנות ניסיון והתמחות בהובלת פרויקטיי היערכות ארגונית, מדיניות ציבורית ותכנון אסטרטגי עבור משרדי הממשלה והמגזר הציבורי.

 

אלה אבנון - בעלת 13 שנות ניסיון בהובלת פרוייקטי מדיניות ציבורית, תכנון אסטרטגי והערכות ארגונית עבור משרדי ממשלה, המגגזר הציבורי וחברות עסקיות.אורי שנער - בעל מעל 19 שנות ניסיון בהובלת פרוייקטי תכנון אסטרטגי והיערכות ארגונית בחברות עסקיות ובמגזר הציבורי

ארז הניג - בעל מעל 16 שנות ניסיון בהובלת פרויקטים אסטרטגיים בתחום הביטחון והתעופה. לארז ניסיון בפרויקטים של אסטרטגיה תחרותית, שיווק בינלאומי ופיתוח עסקי עבור חברות גדולות ובינוניות. ערן שלו, השותף-המנהל של KPMG: "הציפייה של כולנו היא שהידע והניסיון של שותפי ועובדי "רותם אסטרטגיה" ימנפו את היכולות הרחבות של אנשי פירמת KPMG בישראל ובחו"ל, ונהפוך להיות מובילי תחום הייעוץ האסטרטגי בישראל. לצד זאת, אני מאמין שהיכולות החדשות של הצוות יגדילו את הצעת הערך שאנו מעניקים היום ללקוחותינו בכל התחומים".