09/09/2020

האם שיחות הוידיאו שאתם עורכים עם לקוחות, או הדיונים הפנימיים הסודיים ביותר של ההנהלה והדירקטוריון, מוגנים ומאובטחים מפני האקרים או אנשים שלא מורשים להאזין? האם כל הכלים הדיגיטליים של שיתוף מידע רגיש וסודי מאפשרים אמונה מלאה שהמידע נשאר חסוי? האם הטכנולוגיה שבה אתם משתמשים בעבודה השוטפת מיישרת קו עם כל הדרישות הרגולטוריות ותקני הציות שהחברה אמורה לעמוד בהם? אלה רק חלק מהשאלות המטרידות היום במציאות העסקית החדשה את מקבלי החלטות בחברות, והם נדרשים לייצר פתרונות.

אנו שומעים מכל עבר את מנהלי הסיכונים, מנהלי הציות, מנהלי אבטחת המידע והסייבר מעידים כי מודלי העבודה החדשים מעלים בפניהם אתגרים רבים. אלו דורשים היערכות, מתודות עבודה חדשות, נהלים מחמירים יותר, וכן טכנולוגיות שישמרו ויגבו את התהליכים השונים. מצד שני, הזמן הוא קריטי. חברות שלא יפעלו מספיק מהר יספגו פגיעה – בהיבט העסקי בתגובה מאוחרת ללקוח ולשוק, או בהיבט הרגולטורי וניהול הסיכונים, והסיכון לאובדן או זליגת מידע למתחרים או להאקרים המחפשים נקודות חולשה. במקרים רבים, בארגונים שעברו לעבודה מרחוק, המהירות באה גם על חשבון בדיקת נאותות ובקרה.

מודעות לאתגר 

בנקודה זו בדיוק נכנסות לתמונה ענקית היעוץ הגלובלית KPMG בשיתוף פעולה אסטרטגי עם מיקרוסופט, שבשילוב הידע והניסון המקומי והגלובלי יודעות לעזור לחברות לנהל סיכונים, אבטחה וציות באופן יעיל יותר, עם דגש על עבודה מרחוק. לא רק שאפשר לתמוך בעבודה מרחוק דרך הענן תוך ניהול סיכונים וציות, זה יכול גם להפוך את ניהול תחומים אלו לנוח יותר וליעיל יותר כלכלית ותפעולית.

מה הסוד?

הצטרפו אלינו למפגש הדיגיטלי Remote/Control שיתקיים ב- 16.9.20 ובו יוצגו כל התובנות לצד סט של פתרונות שכדאי להכיר החל מהערכת מצב נתון, עיצוב ויישום שיפורים, ועד לבקרה ושמירה על ציות.

המומחים בנושא

ישראל אלוני, דירקטור במחלקת הסייבר ב- KPMG סומך חייקין, ואורי הוסיט, מומחה פתרונות מיקרוסופט 365 במיקרוסופט ישראל, יספרו על תרחישי שימוש העוסקים בתקשורת, בשיתוף קבצים ומשימות וביישומים לעובדים. במפגש תוכלו לשמוע על הסיכונים השונים שנגרמים כתוצאה מהעבודה מרחוק, ולגלות מה מדאיג היום חברות, ומה הן צריכות לעשות כדי להמשיך את הפעילות העסקית השוטפת בצורה מאובטחת.

כדי לקבל תובנות, כלים המבוססים על ניסיון רב בתחום ולהרשמה למפגש לחצו כאן>>