הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

ההתפתחויות הטכנולוגיות המואצות משנות מודלים עסקיים, ערוצי הפצה וקהלי יעד וגורמות למנהלים ברחבי העולם לחשוש שהמוצר שלהם יהפוך ללא רלוונטי. החשיבה בעולמות החדשים חייבת לבוא לידי ביטוי בכל גזרות הפעילות - אסטרטגיה, טכנולוגיה, דאטה ורגולציה.

קרא עוד
מלווים צמיחה

האנשים שלנו עומדים בלב הפירמה. החל מהבנה עסקית, חשבונאית וכלכלית עמוקה, ועד ליכולות פיתוח, יישום והטמעה של טכנולוגיה וחדשנות בעולמות הביג דאטה, הדיגיטל, הייצור המתקדם, הגנת הסייבר ובמגוון תחומים נוספים - האנשים שלנו מעניקים ייעוץ ופתרונות הוליסטים, התפורים אישית לכל בעיה עסקית שעולה בכל שלב בחיי החברה.

קרא עוד
מייצרים טכנולוגיה

פתרונות בתחומי הבינה המלאכותית, הדיגיטל, הביג-דאטה והאוטומציה הפכו בשנים האחרונות לגורם מכריע עבור חברות ביכולת להתמודד עם אתגרים עסקיים וליצור יתרון תחרותי אל מול המתחרים. 

אנחנו מסייעים לחברות בבניית אסטרטגיה טכנולוגית ודיגיטלית הנגזרת מהיעדים העסקיים, מלווים תהליכי אפיון, פיתוח, הטמעה ויישום של פרויקטים טכנולוגיים מורכבים, מבצעים ניתוח כלכלי של תועלות צפויות, שיפור חוויית משתמש ועוד.

קרא עוד
מניעים חדשנות

חדשנות היא לא סיסמה - היא דרך. אנו מלווים תהליכי חדשנות בחברות, בונים אסטרטגיות ומסייעים בהוצאתן לפועל על מנת להשיג יתרון תחרותי בשוק משתנה, תוך היכרות עם טרנדים גלובליים והבנה של מודלים עסקיים משתנים. 

בנוסף להבנה העמוקה שלנו בעולמות המסורתיים במשק, בשנים האחרונות פיתחנו מומחיות בעולמות החדשים של פינטק, פודטק, טכנולוגיות בעולמות הבריאות, הנדל"ן והתשתיות ובעולם הרכב האוטונומי.

קרא עוד
קהילות

בין אם מדובר בסטודנטים, בעובדים או בבוגרים, הפירמה שלנו היא קודם כל האנשים שמרכיבים אותה. לכן, אימצנו פרקטיקה קהילתית שמתחברת לצרכים של בעלי הקהילה ועוטפת אותה בצורה המיטבית. אנו ממשיכים לפתח מודלים קהילתיים ייחודיים כל העת וגאים לעמוד בין מובילי הקהילות בארץ.

קרא עוד
משרות

אנחנו מחפשים את הטובים ביותר. אנשים יוצאי דופן, שחושבים אחרת, מתנהלים אחרת, פורצי דרך. כל מי שמתכוון להצטרף לדרך המשותפת שלנו צריך לרצות לעוף רחוק, לנסוק לגבהים, להיות חתום על הצלחות משותפות ולחשוב כל יום איך לייצר ערך אמיתי ללקוחות.

אם אתם בנויים לקריירה מנצחת - אתם שייכים לכאן!

קרא עוד